World fitness federation   |   World body building federation

LT|EN|RU

PROFESORIUS ALFREDAS GERSTLAS (ALFRED GERSTL)

PICT0168.JPG
International President EDMUNDAS DAUBARAS, President Parliament Austria Professor ALFRED GERSTL

 

Profesorius ALFREDAS GERSTLAS (ALFRED GERSTL)

“Es ist leicht, heute fur gestern gescheit zu sein!” 
Alfred Gerstl 

“Mann “der Brucked bauen” kann”
Alfred Gerstl 

SPORTO LYDERIS, POLITIKAS, ASMENYBĖ

Pašventęs visą savo gyvenimą kūno kultūros ir sporto vystymui Austrijoje, profesorius ALFREDAS GERSTLAS  visuomet buvo pasaulinio sporto judėjimo VIP persona. Užimdamas Austrijos parlamento prezidento pareigas, ALFREDAS GERSTLAS  turėjo geras galimybes įtakoti daugelį svarbių tarptautinių ir nacionalinių procesų, tame tarpe ir sportą. Ir jis tai puikiai darė. 
Pirmą kartą ALFREDAS GERSTLAS  susidūrė su sportu 1963 metais ir tai buvo karate. 
Iki 1971 metų ALFREDAS GERSTLAS buvo Europos karate asociacijos prezidentu. Būtent ALFREDAS GERSTLAS buvo tas žmogus, kuris padėjo dabartiniam Kalifornijos valstijos gubernatoriui ARNOLDUI ŠVARCENEGERIUI (ARNOLD SCHWARCENEGGER)  nueiti sėkmingą sportinį kelią Europoje iki jam išvykstant į JAV. Nuo tų metų ARNOLDĄ ŠVARCENEGERĮ ir ALFREDĄ GERSTLĄ  sieja šilti draugiški santykiai. 
A.GERSTLO  sūnus KARLAS (KARL GERSTL) ilgus metus buvo A.ŠVARCENEGERIO treniruočių ir varžybų partneris ir draugas. 
Ilgus metus ALFREDAS GERSTLAS buvo svarbi Europos sporto asmenybė. Daug kartų jis buvo renkamas Austrijos nacionalinės kultūrizmo federacijos prezidentu, 1985 1992 metais jis buvo pasaulio kultūrizmo čempionatų organizacinių komitetų pirmininku, daug kartų vadovavo nacionalinėms kultūrizmo delegacijoms, dalyvavusioms tarptautiniuose renginiuose užsienyje. 
Paskutiniais metais profesorius ALFREDAS GERSTLAS yra visų Austrijos WFF-WBBF federacijos prezidento PETERIO PAPULOS (PETER PAPULA) vykdomų skaitlingų tarptautinių turnyrų VIP asmeniu. Aktyvios vadovavimo sportui veiklos laikotarpiu ALFREDAS GERSTLAS  buvo ne kartą pagerbtas įvairiais  sportiniais apdovanojimais.  Pažymint ypatingus nuopelnus sportui, 2008 metais Grace (Austrija) Pasaulinės WFF federacijos prezidentas EDMUNDAS DAUBARAS  apdovanojo profesorių ALFREDĄ GERSTLĄ tarptautiniu federacijos garbės aukso medaliu Nr.1.

Nuotraukos

  • PICT0168.JPG
    International President EDMUNDAS DAUBARAS, President Parliament Austria Professor ALFRED GERSTL
  • 2008g45m_101.jpg
  • 2008g93m_535.jpg
  • 2008gerstlm_167.jpg
  • a77o_953.jpg
  • scwarcpet1_178.jpg