World fitness federation   |   World body building federation

LT|EN|RU

2015 m. Pasaulinės WFF-WBBF federacijos prezidento Dr. Edmundo Daubaro (DSc. Edmundas Daubaras) šventinis sveikinimo žodis.

2015_ed_3m.jpg

2015 m. Pasaulinės WFF-WBBF federacijos prezidento Dr. Edmundo Daubaro (DSc. Edmundas Daubaras) šventinis sveikinimo žodis.

WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) istorija, prasidėjusi Lietuvoje vykusiais tarptautiniais „Gintarinio prizo“ turnyrais, tęsiasi jau penkiasdešimt metų.

Praėjusiais metais visi kartu daug ir prasmingai dirbome, todėl   2014 metai buvo dar labiau turiningi ir reikšmingi pasiektais rezultatas. Lengva nebuvo, visiems teko paplušėti  iš peties. Ypatingai ženklūs darbai atlikti asmeniškai tarptautinių WFF-WBBF VIP Asmenybių Štefano Hrčkos (Slovakija),  “Rusijos Švarcenegeriu” vadinamo Holivudo aktoriaus ir režisieriaus Aleksandro Nevskio, vice prezidentų Andrejaus Basovo ir Michailo Djakonovo (Rusija), kontinentinių federacijų vadovų Vladimiro Kurilčiko (Baltarusija), Rubeno Rodrigeso (Paragvajus), Tomio Du Rando (PAR), Ali Reza Rasos (Iranas). Atskirai geru žodžiu norisi pažymėti ką tik atšventusio savo septyniasdešimtmetį kauniečio Vytauto Mikuckio nuveiktus darbus.
Pasaulinė WFF-WBBF federacija (World Fitness Federation, World Body Building Federation), šiandien vienijanti nacionalines organizacijas iš 119 šalių, kurios atstovauja visus kontinentus, Kaune organizavo seniausią pasaulyje nuo 1968 metų vykstantį jau 46-ą tarptautinį tradicinį “Gintarinio prizo” turnyrą, bei pasaulio mėgėjų ir profesionalų taurės pirmenybes.
Per 2014 metus įvairiose šalyse vyko per 60 WFF-WBBF tarptautinių renginių. Ypač reikšmingi buvo pasaulio mėgėjų čempionatas bei pasaulio profesionalų čempionatas “Gintarinio prizo OLIMPIJA” Brusno Kupele kurorte (Slovakija) bei Europos mėgėjų čempionatas Taline (Estija).

Baigiantis metams, Pasaulinė WFF-WBBF federacija tęsia pradėtą naują globalinį beprecedentinį darbą – ruošiama įvairiomis kalbomis išleisti visa apimanti leidinį “Pasaulinė dabartinio kultūrizmo enciklopedija” („Encyclopedia of World‘s Modern Bodybuilding“). Tokio darbo dar niekada niekas pasaulyje nėra daręs ir net nebandė.
Tiek WFF, tiek WBBF ir toliau lieka vienintelėmis pasaulyje oficialiai registruotomis ir realiai dirbančiomis tarptautinėmis visuomeninėmis tarptautinėmis sporto federacijomis (kultūrizmo ir fitneso), kurios, bendradarbiaudamos su įvairių šalių valstybinėmis bei visuomeninėmis organizacijomis, kitomis tarptautinėmis organizacijomis, nuosekliai siekia oficialus kultūrizmo sporto pripažinimo.

Nešdamos naujas idėjas, tarptautinės WFF ir WBBF federacijos pirmauja kultūrizmo ir fitneso pasaulyje, todėl nuolatos yra dėmesio centre. Mus dėmesingai stebi ir kopijuoja kitos tarptautinės sporto organizacijos, ir tai liudija, kad einame teisingu keliu.
Skirtingai nuo kitų mūsų sporto šakos organizacijų, vakarykšte diena negyvename ir negyvensime.
Pasaulinė WFF-WBBF federacija šiandien sparčiai žengia pirmyn ir šis gausus tarptautinių aistruolių būrys iš viso pasaulio nuolatos auga. Visko gyvenime pasitaiko, visko būna, ir gero ir blogo. Jei kas buvo ne taip, kaip norėjosi, stengsimės pataisyti. Juk dirbame sporto, kurį visi mylime, labui. Nuosekliai dirbkime, siekime užsibrėžto tikslo ir tai neliks be atsako.
SU ŠVENTOM KALĖDOM IR NAUJAISIAIS 2015 METAIS!!!
Nuoširdžioje maldoje telaimina mus Dievas!