World fitness federation   |   World body building federation

LT|EN|RU

MES ESAME TAIKINGA FEDERACIJA, BET KADA PASIRUOŠĘ STABDYTI MELĄ TEISME

2011-06-09misevicius1m.jpg
FOTO: Sulaukę Pasaulinės WFF-WBBF federacijos oficialaus grasinimo teismu, WPF ir NABBA atstovai pasižada mums priklausančiais vardais ir pavadinimais nebesinaudoti.

MES ESAME TAIKINGA FEDERACIJA, BET KADA PASIRUOŠĘ  STABDYTI MELĄ TEISME


Ne paslaptis, kad tarptautinio kultūrizmo sporto istorija yra iškreipta, neatitinka tiesos. Ši istorija buvo rašoma ir parašyta kaip vienos amerikiečių komercinės firmos istorija. Taip tarptautinė sporto visuomenė ilgus dešimtmečius buvo ir tebėra klaidinama (žiūrėkite www.wff.lt, skaitykite FORUMO temą „IFBB/EFBB finansinės aferos“).  Tai lengva paliudyti, nes buvę IFBB  (International Federation of Body Buiders)  vadovai prašydami paviešinti mums atsiuntė per 600 juridinių dokumentų. Aiškiai matosi kaip ir kodėl tiek daug metų ši organizacija mus apgaudinėjo.

Šiandien tokių „tarptautinių  federacijų“ daug. Žmonės mano, kad šios tarptautinės organizacijos realios, juridiškai registruotos, tačiau taip nėra. Pažiūrėkite, kas nutiko su IFBB (o juk kitos „tarptautinės federacijos“ yra dar blogesnėje teisinėje padėtyje). Todėl mes vis pabrėžiame, kad Pasaulinė WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) federacija yra oficiali, juridiškai registruota, tarptautinė sporto organizacija, vienijanti šiandien 103 šalis-nares iš visų kontinentų.

Savo veiklą Pasaulinė WFF-WBBF federacija tiesiogiai sieja su Lietuvoje 1968 metais pradėtais rengti tarptautiniais „Gintarinio prizo“ turnyrais (tradicija tęsiasi ir 2011 metų rudenį Slovakijos Brusno Kupele kurorte vyks pirmas profesionalų „Gintarinio prizo OLYMPIJA“ turnyras). Šis turnyras šiandien yra vienas seniausių pasaulyje iki šių dienų rengiamų kultūrizmo tradicinių turnyrų.

Pasaulinė WFF-WBBF federacija pasiekė šiandien visiems aiškiai matomas aukštumas ir pripažinimą sunkiu kasdieniniu nuosekliu darbu. Niekas negali paneigti to darbo, kurį WFF-WBBF atlieka ir jau atliko siekdama oficialaus  kultūrizmo sporto pripažinimo.

Nenuostabu, kad eilė tarptautinio kultūrizmo „specialistų“, įvairaus lygio „atstovų“, atstovaujančių realiame juridiniame pasaulyje nesančias arba neveikiančias „tarptautines organizacijas“, mato Pasaulinės WFF-WBBF federacijos pasiekimus, pavydi ir pyksta. Tačiau ko pavydėti? Imkite, padarykite per keturis dešimtmečius tai, ką mes padarėme ir visi tik pasidžiaugsime jūsų pasiekimais. Todėl šie „veikėjai“ dažnai stengiasi paskleisti apie Pasaulinę federaciją neteisingą ir išgalvotą informaciją. Pasaulinė WFF-WBBF federacija įvykius seka, į neadekvačiai besielgiančius nereaguoja, tačiau atsako, kai peržengiamos juridinės veikų ribos.  Taip 2008 metais Lenkijos spaudoje tarptautinis IFBB pareigūnas PAVELAS FILEBORNAS  paviešino neatitinkančią tiesą  informaciją, teigiančią, kad WFF-WBBF nėra oficialiai registruota ir nėra pripažinta. Minėtam asmeniui atsidūrus prie teismo slenksčio, visa drąsa bemat baigėsi. Net Lenkijoje WFF-WBBF federacija yra pripažinta (tai liudija Lenkijos sporto ministro laiškas). Šiandien matome eilę asmenų Latvijoje, Vokietijoje, kurie, patys nieko doro nenuveikę tarptautiniam sportui, bando klaidinti visuomenę ir šmeižti Pasaulinę WFF-WBBF federaciją. Mes juos draugiškai įspėjame: būkite atidūs dėl to, ką sakote, ir dar atidesni dėl to, ką rašote...

Neturintis juridinių žinių, apgaudinėdami sporto visuomenę ir valdžią, minėti asmenys skleidžia melagingą informaciją apie Pasaulinę WFF-WBBF federaciją, neteisėtai naudoja jos pavadinimus (WFF, World Fitness Federation, „Gintarinis prizas“, ir t.t.) savo asmeniniams tikslams. Internete ir spaudoje Lietuvos WPF (World Phisyque Federation)  ir NABBA (National Amateur Body Building Association)  oficialus atstovas be mūsų leidimo naudojo mums priklausantį „Gintarinio prizo“ turnyro vardą. Tai tradiciškai mūsų turnyras, daugelį metų remiamas ir finansuojamas Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Klaipėdos miesto savivaldybės. Minėti neatsakingi ir juridiškai neišprusę žmonės per visą ilgametę turnyro istoriją nebuvo niekaip susiję su turnyro organizavimu, pagaliau, šis turnyras WFF-WBBF  buvo surengtas gegužės 7-9 d. Kaune ir štai, piktybiškai, kažkam panoro po dviejų savaičių Kaune vėl neteisėtai surengti jau savo „Gintarinį prizą“. Mes įspėjome apsišaukusius organizatorius oficialiu laišku, nurodydami juridines jų neteisėtų veiksmų pasekmes,  ir, horizonte pasirodžius teisininkams ir advokatams, apsišaukėliai pakeitė turnyro pavadinimą ir oficialiu laišku pasižadėjo ateityje mūsų vardais be leidimo nesinaudoti.

Pasaulinė WFF-WBBF federacija pabrėžia, kad ji, skirtingai nuo kitų save įvardinančių „tarptautinėmis kultūrizmo organizacijomis“, yra juridiškai registruota tarptautinė sporto federacija. Federacija yra oficiali, dirba oficialiai,  už savo žodžius atsako ir nieko nešmeižia. O kad tiesa ir faktai apgavikams nepatinka, čia nieko nuostabaus. WFF-WBBF atvira, stipri ir pasiruošusi ginti savo garbę ir nuosavybę teisme, jei kas nors iš apgaudinėjančių visuomenę išdrįs ten susitikti.