World fitness federation   |   World body building federation

LT|EN|RU

NAUJIENOS

OVER ALL PRO WORLD CHAMPIONS. WOMEN

2020_ii_1m.jpg

2020-06-03

WORLD GREATEST ATHLETES.

WORLD BODYBUILDING FEDERATION
(WBBF-International)
WORLD PROFESSIONAL CHAMPIONSHIP
OVER ALL WINNERS
(2004-2019)
WOMEN
Year, Champion's Name, Category, Country.
2019 HANNA KRISTINA SKYTTA, Heavy, FINLAND

2018 HANNA KRISTINA SKYTTA, Heavy, FINLAND
2017 LIUDMILA KAKAULINA, Heavy, RUSSIA
2016 YAMILA TOLEDO, Heavy, ARGENTINA
2015 LIUDMILA SENCIUGOVA, Heavy, RUSSIA
2014 DALVANIZA AQUINO, Heavy, BRAZIL
2013 DALVANIZA AQUINO, Heavy, BRAZIL
2012 DALVANIZA AQUINO, Heavy, BRAZIL
2011 CRECKY CHAVES, Heavy, BRAZIL
2010 LIUDMILA KOLESNIKOVA, Heavy, RUSSIA
2009 LIUDMILA KOLESNIKOVA, Heavy, RUSSIA
2008 IRINA STAVICKAJA, Heavy, RUSSIA
2008 JOLANTA MILERIUTE, Light, LITHUANIA
2007 IRINA RIABOVA, Heavy, RUSSIA
2007 JOLANTA MILERIUTE, Light, LITHUANIA
2006 IRINA RIABOVA, Heavy, RUSSIA
2006 JOLANTA MILERIUTE, Light, LITHUANIA
2005 IDA GUSCIA, Heavy, RUSSIA
2005 MARINA FAKTOROVIC, Light, RUSSIA
2004 IRINA ZINCENKO, Heavy, RUSSIA

Chairman WFF-WBBF International Judges Council Edita Sendriene

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

OVER ALL WORLD AEROBIC FITNESS CHAMPIONS

2019_aleksis_anna_1m.jpg

2020-06-02

WORLD‘S BEST AEROBIC FITNESS ATHLETES.

WORLD FITNESS FEDERATION
(WFF-International)
WORLD BODYBUILDING FEDERATION
(WBBF-International)
WORLD AMATEUR CHAMPIONSHIP
OVER ALL WINNERS
(1990-2019)
AEROBICS
Year, Competitor's Name, Country.
2019 KARINA RADZIABOVA LITHUANIA

2018 ZANETA BALSEWICZ POLAND

2017 ZANETA BALSEWICZ POLAND
2016 MARIETTA ZIGALOVA SLOVAKIA
2015 NIKOLA SZYDLOWSKA POLAND
2014 RENATA KALADZINSKAJA BELARUS
2013 RENATA KALADZINSKAJA BELARUS
2012 KLAUDIJA KORPAN POLAND
2011 MARIETTA ZIGALOVA SLOVAKIA
2010 ALINA OLEFIRENKO UKRAINE
2009 CAROLINA ELIZABETH MIGNANI ARGENTINA
2008 NATALIA BOCIAN POLAND
2007 MARIJA DEKSNE LATVIA
2006 SILVIA MALACHOVSKA SLOVAKIA
2005 JOLANTA MILERIUTE LITHUANIA
2004 JANA VODICKOVA CZECH
2003 MARINA FAKTOROVIC RUSSIA
2002 RAMONA PAOLI ITALY
2001 RAMONA PAOLI ITALY
2000 TANJA BAUMANN SWITZERLAND
1999 TANJA BAUMANN SWITZERLAND
1998 TANJA BAUMANN SWITZERLAND
1997 DIANA PARTHEYMULLER GERMANY
1996 INES VOGEL GERMANY
1995 INES VOGEL GERMANY
1994 INES VOGEL GERMANY
1993 INES VOGEL GERMANY
1992 VERA HESSE GERMANY
1991 VERA HESSE GERMANY
1990 VERA HESSE GERMANY

Chairman WFF-WBBF International Judges Council Edita Sendriene

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

IR VĖL MELUOJA...

2020_lancefield_LT_1m.jpg

2020-06-01

2020. GREMAS LANCFILDAS VIEŠAI MELUOJA.

GREMO LANSFILDO PRIMITYVUS NESUPRATIMAS ŠOKIRUOJA KULTŪRIZMO PASAULĮ.

Šiandie Pasaulinės WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) federacijos būstinė gavo leletą laiškų ir kalbėjosi telefonu su garsiu Anglijos kultūristu ir vienu iš dabarties NABBA (National Amateur Body Building Assocoation)  vadovų EDŽIU ELVUDU (Eddie Elwood). NABBA vardu jis prašo WFF-WBBF  pagalbos stabdant besitęsiančią GREMO LANSFILDO (Graeme Lancefield)  melagingą informaciją:

Hi, Edmundas,

as you know Graeme Lancefield is in competition with your own WFF. I want the truth be known. Daniel his son is claiming the WFF history as theirs. And I know the history you told me is yours from a show called the Amber Prix. Would you mind if you would Please Comment on my post saying you run the WFF and the 1968 history Graeme Lancefield and his WFF have stolen off you and is in fact history from a show you have ran since 1968 called the Amber prix and WFF was formed in the mid 90s with yourself and Klaus Hoffman This will clarify the birth of the WFF and help us both.

Thank you,

Eddy Ellwood

 

WFF ISTORIJOS IŠKRAIPYMAI IR MŪSŲ PATENTUOTŲ VARDŲ BEI PAVADINIMŲ NETEISINIS NAUDOJIMAS ATVES GREMĄ LANSILDĄ IR JO PADĖJĖJUS Į TEISMĄ.

Šiandien Pasaulinė WFF-WBBF federacija yra ryškus tarptautinio sporto lyderis. Federacija vienija nacionalines organizacijas iš 135 šalių, kurios atstovauja visus kontinentus. Kasmet Pasaulinė WFF-WBBF federacija įvairiose šalyse organizuoja 60 tarptautinių renginių. Įvairių tarptautinių institucijų fone pastebimi ir Pasaulinės WFF-WBBF darbai.

49-tojo istorinio tarptautinio „Gintarinio prizo“ („Amber Prix International“) turnyro metu (2016, Kretingos kultūros rūmai) tarp eilės renginyje dalyvavusių Lietuvos Respublikos Seimo narių buvęs oficialus Lietuvos Respublikos ministro-pirmininko įgaliotasis atstovas ANTANAS VINKUS  tarė pagiriamąjį žodį tarptautinei WFF-WBBF federacijai, o Pasaulinės federacijos prezidentą Dr. EDMUNDĄ DAUBARĄ (DSc. Edmundas Daubaras) įvardijo „Lietuvos Respublikos ambasadoriumi pasaulio šalyse“.

2016 metais WFF-WBBF inicijavo tarptautinio sporto universiteto (ISU, International Sport University) steigimą ir registravimą. 2012 metais WFF-WBBF ėmėsi beprecedentionio globalaus projekto: įvairiomis kalbomis ruošiama „Pasaulio kultūrizmo enciklopedija“ (World Bodybuilding Encyclopedia), kuri nuo 1898 metų apima informaciją ir statistiką apie visas tradicines tarptautines mūsų sporto federacijas ir iškilias asmenybes.

VISADA STENGĖMĖS ATSISVEIKINTI SU SILPNOMIS ASMENYBĖMIS.

Nesigilinsime į istorinius ir juridinius Pasaulinės fitneso federacijos WFF reikalus, juos plačiai aptarėme jau ne kartą anksčiau. Per penkiasdešimties metų tarptautinės veiklos laikotarpį dėl įvairių priežasčių WFF paliko eilė įvairių šalių „aktyvistų“. Su kai kuriais Lietuvos intrigantais atsisveikinome priieš du dešimtmečius, po ko šie pabandė trumpai ir nesėkmingai bendradarbiauti si Lietuvos IFBB federacija, o paskui stačia galva puolė dirbti homoseksualių kultūristų federacijoje. Su kai kuriais Latvijos intrigantais atsisveikinome, kai prieš dešimtmetį šie Prahoje (Čekija) vykusiose WFF varžybose, būdami girti, jie nederamai elgėsi Prahos mero akivaizdoje ir taip pridarė federacijos vadovams gėdos ir nemalonumų. Tuo pačiu metu atsitiko, kad eilė sportininkų dėl aukščiau minėtų latvių gaminamų savadarbių „maisto papildų“ pateko po chirurgo peiliu į ligoninę (dokumentinis fakto patvirtinimas saugomas). Esminis klausimas toks, kad šie žmonės niekados nebuvo mūsų sporto tarptautiniais strategais, sporto kūrėjais ir sporto vystytojais, o tik pasyviais stebėtojais tų procesų ir darbų, kurios darė kiti. Per savo gyvenimą jie nieko globalaus nesukūrė ir neatliko, tad dabar jų daromas WFF istorijos iškraipymas ir jos akiplėšiškas nusavinimas atrodo labai varganai.

AKIVAIZDŽIAI PRIMITYVUS MELAS.

Mes daug kartų publikavome Pasaulinių WFF ir WBBF federacijų istoriją.

Gremas Lansfildas tarptautiniame sporte tik 2-3 metai. Sutinkame, kad daugelio dalykų jis tiesiog nežino.  Remdamiesi  australo Gremo Lancfildo šiandien viešai publikuojama akivaizdžiai melaginga informacija, eilė jo pasekėjų toliau skleidžia melą.

Ar Gremas Lancfildas bent žino, kas įvyko „1968“ metais???

Ar Gremas Lancfildas bent žino, kad Vokietijoje WFF pirmą kartą paminėta buvo tik 1996 metais???

Ar Gremas Lancfildas bent žino, kad „jo WFF“ Vokietijoje egzistavo tik nuo 2005 iki 2013 metų?

Esame tikri, kad bet kurios šalies teismas lengvai nustatys kas meluoja ir melagingos informacijos skleidėjai turės atsakyti pagal įstatymą.

WFF ISTORIJOS IŠKRAIPYMAI IR MŪSŲ PATENTUOTŲ VARDŲ BEI PAVADINIMŲ NETEISINIS NAUDOJIMAS ATVES GREMĄ LANSILDĄ IR JO PADĖJĖJUS Į TEISMĄ.

Jau kurį laiką aukščiau minėti „aktyvistai“ falsifikuoja WFF istoriją, neteisėtai bando pasisavinti legendinio istorinio „Gintarinio prizo“ („Amber Prix International“) turnyro bei WFF, World Fitness Federation  federacijos vardus. Šie vardai yra mūsų įstatymiškai patentuoti.  Tokioje situacijoje prieš keletą metų, mums pagrasinus teismu, sulaikėme viešo Kauno „aktyvistų“ atsiprašymo dėl neteisinių veiksmų. Esame pasirengę tai padaryti ir dabar.

2017 metais Gremas Lansfildas su savo padėjėjais Lietuvoje ir kitose šalyse planuoja tarptautines varžybas. Jei šiose varžybose ir žiniasklaidoje pakartotina bus panaudoti mūsų patentuoti vardai ir pavadinimai, kreipsimės civiliniu ieškiniu į teismą. Gal tokiu būdu Gremas Lansfildas su savo atstovais teismo nuosprendžiu nori pabūti Pasaulinės WFF-WBBF  federacijos rėmėju???

ŽINOMAS JAV KULTŪRISTAS PROFESIONALAS SAKO, KAD ŠIANDIEN WFF TIESA PRAŠOSI VIEŠUMON.

Nesigilinsime į smulkmenas, bet į temą pacituosime kai kurias tarptautinėje sporto arenoje žinomas asmenybes.

1.     KLAUSAS HOFMANAS (Klaus P.J. Hoffmann, kartu su Dr. EDMUNDU DAUBARU 1995 metais įkūręs WFF federaciją):

„Jūs (Edmundas Daubaras) esate vienas iš įdomiausių ir inteligentiškiausių žmonių, kuriuos sutikau savo gyvenime. Paprastai aš nieko negiriu... Žaviuosi Jūsų idėjomis ir kova už Lietuvą, o gal ir už visą Europą“ (rašyta 2004 metų pabaigoje, dokumentas pridedamas prie šio straipsnio).

ORIGINALUS TESKTAS:  

„You are one of the most interesting and intelligent personalities I learned to know in my life...

That‘s You!

I never gave compliments normally but You are a great fighter for You, Your family, ideas for Lithuania and maybe Europe“.

2.     EDIS ROBINSONAS (Eddie Robinson, IFBB profesionalus kultūristas, dabartinis nacionalinės JAV NABBA-WFF federacijos prezidentas):

 „Dėkoju Dr. EDMUNDUI DAUBARUI, nes tiesa turi būti paviešinta. Mes visi žinome, kad Jūs atstovaujate WFF federaciją. Tik liguisti žmonės gali ryžtis fabrikuoti melagingą WFF federacijos istoriją“.

„Linkiu pastovios sėkmės Pasaulinės WFF federacijos prezidentui Dr. EDMUNDUI DAUBARUI“.

„Su didele pagarba Dr. EDMUNDUI DAUBARUI linkiu viso ko geriausio. Dėkoju už teisingą informaciją, tikrus istorinius faktus, kuriuos paviešinote tarptautiniame Pasaulinės WFF federacijos puslapyje – apie WFF, „Gintarinio prizo“ turnyrą, tarptautinį turnyrą „World Figure Grand Prix“ ir apie tarptautinės WFF federacijos atsiradimo istoriją“ (rašyta 2016 metų rugsėjo mėn. pabaigoje).

ORIGINALUS TESKTAS:

 „Thank you Mr. DSc Edmundas Daubaras truth needs to be known!! We all know you are WFF!! And are sick of all the fabricated lie bull shit!!“.

„Wishing you continued success WFF Mr. DSc Edmundas Daubaras International President“.

„Much Respect to you Mr. DSc Edmundas Daubaras as I wish you nothing but The Best! Thank you for confirming the truth as the information was taken of your WFF International page per the true history of facts per the WFF, Amber Prix, Figure World Grand Prix and the forming of WFF Project“.

INFORMACIJA.

Detalesnė informacija tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą. Tai pat informaciją rasite tinklapio „Facebook“ puslapiuose: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division,  International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt).

OVER ALL EUROPE AMATEUR CHAMPIONS. WOMEN

2020_ec_1m.jpg

2020-05-30

World Body Building Federation (WBBF)
World Fitness Federation (WFF)
(Since 1968, 135 Country Members, 60 International Events World Wide)
EUROPE AMATEUR CHAMPIONSHIPS
OVER ALL WINNERS
(1996-2019)

WOMEN
Year, Champion's Name, Country.
2019 NATALIA WARZYNSKA POLAND
2018 OLGA LISTOPADOVA BELARUS
2017 NATALIA ABRAMOVA RUSSIA
2016 VALENTINA KARABANOVA RUSSIA
2015 EVELYN DIROCIE BELGIUM
2014 MARINA VLASOVA RUSSIA
2013 JELENA VOLKOVA RUSSIA
2012 VALENTINA KOZLOVSKAJA BELARUS
2011 AGNIESZKA URBANIAK POLAND
2010 VERA VLASOVA RUSSIA
2009 IRINA PATESKINA RUSSIA
2008 ILONA KOKOS LITHUANIA
2007 MARIJA AKIZANOVA UKRAINE
2006 DIANA DECESARE BRAZIL-UKRAINE
2005 IDA GUSCHA RUSSIA
2004 SVETLANA PUGACHEVA RUSSIA
2003 SVETLANA PUGACHEVA RUSSIA
2002 VALERIJA JUDINA RUSSIA
2001 AKSANA LEN LITHUANIA
2000 MARINA BURINSKAJA LATVIA
1999 ROSA GIOVANA ITALY
1998 CLAUDIA MACHMOR GERMANY
1997 BENEDETA POMATI ITALY
1996 JEKATERINA KARABAN RUSSIA

Chairman WFF-WBBF International Judges Council Edita Sendriene.

 

INFORMATION.
More detailed information on the Global International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

WORLD OVER ALL MODEL FITNESS CHAMPIONS.

2019_amd_1m.jpg

2020-05-29

World Fitness Federation (WFF-International)
World Bodybuilding Federation (WBBF-International)
MODEL FITNESS
World Championship Over All Winners
(2004-2019)
Year, Competitor's Name, Country.
2019 Leman Monika (Poland)

2018 Lisickaja Elena Uzbekistan

2017 Zykiene Jana Lithuania
2016 Maskova Ksenia Russia
2015 Usikova Zina Belarus
2014 Sukaityte Agne Lithuania
2013 Narbutaityte Kristina Lithuania
2012 Martinkova Eva Slovakia
2011 Martinkova Eva Slovakia
2010 Sidoruk Oksana Russia
2009 Martinkova Eva Slovakia
2008 Martinkova Eva Slovakia
2007 Suchova Julija Lithuania
2006 Sarka Hola Czech
2005 Elksninia Rita Latvia
2004 Ceciotkina Marina Russia

International Secretary Edita Sendriene

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

OVER ALL "UNIVERSE" WINNERS. WOMEN

2019_jelena_1m.jpg

2020-05-28

World Fitness Federation (WFF-International)
World Bodybuilding Federation (WBBF-International)
International Amateur "Universe" Contest
Women Over All Winners
(2000-2018)
Year, Champion’s Name, Country.
2019 ALESIA KLIMOVA, Russia
2018 NERINA BROGGIA, Argentina
2017 WILLEKE MARLES HOORNAERT, Belgium
2016 YAMILA VANESSA TOLEDO, Argentina
2015 JULIA GLAZYCEVA, Russia
2014 VALENTINA KOZLOVSKAJA, Belarus
2013 DALVANIZA AQUINO, Brazil
2012 YAMILA VANESSA TOLEDO, Argentina
2011 FERNANDA YOUGLAR, Argentina
2010 TRACEY LEE GOTTSCHALK, South Africa
2009 IRINA VALETTE FEDORUK, France
2008 FERNANDEZ ALEXANDRA XIMENA AGUIAR, Uruguay
2007 IRINA RIABOVA, Russia
2006 ROSALIA DUTRA DE CAMPOS, Argentina
2005 RACHEL KAUPPILA, Finland
2004 MARINA BURINSKAJA, Latvia
2003 RIPERT MARIE-PIERRE DOMINIQUE, France
2002 IRINA ZINCENKO, Russia
2001 SVETLANA PUGACHEVA, Russia
2000 MARINA BURINSKAJA, Latvia

WFF-WBBF Secretary International Edita Sendriene

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

AMBER PRIX INTERNATIONAL

2019_arturas_1m.jpg

2020-05-27

"Amber Prix International" – „Gintarinis prizas“ – «Янтарныйприз»

World Oldest Traditional Bodybuilding Contest

CATEGORY WINNERS  AND OVER ALL CHAMPIONS

(Kategorijų nugalėtojai ir absoliutūs čempionai)
(1968-2019)

2019 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

MAROS KANASZ (Slovakia)

SVETLANA PUGACHEVA (Russia)

GOLAP RABHA (India)

DAINIUS DZIKEVICIUS (Lithuania)

OLGA KOLESOVA (Lithuania)

JANA ZYKIENE (Lithuania)

HANNA SKYTTA (Finland)

MAZUMDER MOUMITA (India)

PAWEL PRZYBYLSKI (Poland)

WARZYNSKA NATALIA (Poland)

ZUZANNA PRUSACZYK  (Poland)

VALENTINA TJUTJAVINA (Estonia)

OVER ALL WINNER:

Golap Rabha, Moumita Mazumder

 

2018  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Kownacki Karol (Poland)

Nerina Broggia (Argentina)

Laila Trapp (Germany)

Olga Smirnova (Russia)

Olsana Filimonova (Estonia)

Elena Lisickaja (Uzbekistan)

Olga Listopadova (Belarus)

Marina Legenzova (Lithuania) 

Asta Butkute (Lithuania) 

Ineta Rijniece (Latvia)

Saharan Navdeep (India)

Rahul Joshi (India)

Agasaryan Vlad (UK)

Maragheh Mohammad (Iran)

Godara Ajaj (India)

Artemjev Igor (Russia)

Sacharov Aleksandr (Uzbekistan)

OVER ALL WINNER:

Nerina Broggia, Aleksandr Sacharov

 

2017  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Rahul Joshi (India)

Jurans Normunds (Latvia)

Jevgenij Baisev (Russia)

Ineta Rijniece (Latvia)

Sandra Mockute (Lithuania)

Freddy gaston van Puenbroeck (Belgium)

Willeke Marles Hoornaert (Belgium)

Maros Kanasz (Slovakia)

Halavei Halina (Cyprus)
Natalia Abramova (Russia)

OVER ALL WINNER:

Halavei Halina, Maros Kanasz

 

2016  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Kuldeep Dutta (India)

Jorg Fuchs (Germany)

Jasper Bakker (Holland)

Wiktoria Parkot (Poland)

Yamila Toledo (Argentina)

Natalija Abramova (Russia)

Jurans Normunds (Latvia)

Valentina Karabanova (Russia)

Jevgenij Ignatjev (Russia)

OVER ALL WINNER:

Yamila Toledo, Jorg Fuchs

 

2015  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Ahmadi Arash (Iran)

Svetlana Orlova (Russia)

Andrej Rumiancev (Estonia)

Valentina Kozlovskaja (Belarus)

Sergej Davydockin (Russia)

Marina Vlasova (Russia)

Agne Sukaityte (Lithuania) 

Galina Kazimirovic (Belarus)

OVER ALL WINNER:

Marina Vlasova, Ahmadi Arash

 

2014  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Andrej Rumiancev (Estonia)

Aleksandra Kukres-Sorokina (Lithuania)

Jurans Normunds (Latvia)

Jekaterina Sabirova (Russia)

Natalija Vronskaja (Belarus)

Agne Sukaityte (Lithuania)

Olga Samak (Belarus)

OVER ALL WINNER:

Andrej Rumiancev, Aleksandra Kukres-Sorokina

 

2013  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Yamila Toledo (Argentina)

Andrzei Brzezinski (Poland)

Patryk Kropidlowski (Poland)

Oleg Kameckov (Estonia)

Aleksandr Sevcov (Estonia)

Roman Denikajev (Russia)

Marek Zapotocni (Poland)

OVER ALL WINNER:

Yamila Toledo, Andrzei Brzezinski

 

2012 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Marina Bekojeva (Russia)

Tashakkori Nia Majid (Iran)

Pir Sarandib Mehdi (Iran)

Michail Malek (Russia)

Arturas Vaskevicius (Holland)

Jevgenij Klockov (Russia)

Aleksandr Sevcov (Estonia)
OVER ALL WINNER:
Marina Bekojeva, Pir Sanandib Mehdi

 

2011  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Jamila Vanessa Toledo (Argentina)

Manpreet Singh (India)

Kiril Chudiajev  (Ukraine)

Navtej Singh (India)

Aleksandr Silin (Russia)

Aleksandr Sevcov (Estonia)
OVER ALL WINNER:
Jamila Vanessa Toledo, Navtej Singh

 

2010  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Vera Vlasova (Russia)

Darhminder Singh (India)

Jan Smirnovskij (Estonia)

Atul Tehran (India)

Danil Bratiska (Russia)

Aleksandr Silin (Russia)
OVER ALL WINNER:
Vera Vlasova, Darhminder Singh

 

2009  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Irina Pateskina (Russia)

Aleksandr Sciogolev (Russia)

Vitalij Aleksandrov  (Latvia)

Leonid Filatov  (Russia)

Andrius Pauliukevicius (Lithuania)   

Aleksandr Zukov Russia
OVER ALL WINNER:
Irina Pateskina, Aleksandr Sciogolev

 

2008  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Jamila Vanessa Toledo (Argentina)

Anton Jezov (Russia)

Arvydas Miseikis (Lithuania)   

Darius Buksnaitis  (Lithuania) 

Vladimir Poliakov (Russia)

Vitalijus Kuzmycius (Lithuania) 
OVER ALL WINNER:
Jamila Vanessa Toledo, Darius Buksnaitis

 

2007  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Jelena Frenkel (Israel)

Arvydas Miseikis (Lithuania) 

Marios Artemiou (Cyprus)

Jurij Solionov (Lithuania)

Roman Dubovickij (Russia)

Aleksandr Sevcov  (Estonia)
OVER ALL WINNER:
Jelena Frenkel, Aleksandr Sevcov

 

2006  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Jolanta Mileriute (Lithuania)

Michail Malek (Russia)

Marius Leonavicius (Lithuania)

Andrej Susekin (Russia)

Aleksandr Liubomirov (Latvia)

Hermanis Plisko (Latvia)
OVER ALL WINNER:
Jolanta Mileriute, Aleksandr Liubomirov

 

2005  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Olga Jakovleva  (Russia)

Inav Sergejev (Russia)

Aleksandr Liubomirov (Latvia)

Aleksandr Anaskin (Russia)

Aleksej Podolckij (Russia)

Igor Baikov (Russia)
OVER ALL WINNER:
Olga Jakovleva, Ivan Sergejev

 

2004  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Svetlana Borisova (Latvia)

Ilja Zuravliov (Russia)

Dmitrij Kuznecov (Russia)

Aleksej Popov (Russia)

Jurij Gucan (Latvia)

Aleksandr Maslovskij (Latvia)
OVER ALL WINNER:
Svetlana Borisova, Aleksandr Maslovskij

 

2003  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Svetlana Pugacheva (Russia)

Aivars Visockis (Latvia)

Aleksandr Maslovskij (Latvia)

Aleksej Popov (Russia)

Jurij Gucan (Latvia)

Nikolaj Kornysev (Estonia)
OVER ALL WINNER:
Svetlana Pugaciova, Aivars Visockis

 

2002  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Lilija Degutienė (Lithuania) 

Gintaras Martinkenas (Lithuania)   

Aretas Kolmakovas (Lithuania)   

Andrej Tokarev (Latvia)

Aurimas Vilkas (Lithuania)   

Radik Manafov (Lithuania) 
OVER ALL WINNER:

Lilija Degutiene, Radik Manafov

 

2001  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Viktorija Glagoleva (Russia)

Jan Smirnovskij (Russia)

Dmitrij Jasankin  (Russia)

Aleksandr Maslovskij (Latvia)

Gintaras Zilys (Lithuania) 

Marius Vaitele (Lithuania)   
OVER ALL WINNER:
Viktorija Glagoleva, Aleksandr Maslovskij

 

2000  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Marina Burinskaja (Latvia)

Gintaras Bukauskas (Lithuania) 

Denis Doronin (Lithuania)   

Ramunas Peleda (Lithuania)   

Radik Manafov (Lithuania)   

Vladislav Labudz (Latvia)
OVER ALL WINNER:
Marina Burinskaja, Radik Manafov

 

1999  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Simona Miseviciene (Lithuania) 

Paulius Stankevicius (Lithuania)   

Aivars Visockis (Latvia)

Darius Buksnaitis (Lithuania) 

Koovit Taavi (Estonia)

Ott Kivikas (Estonia)
OVER ALL WINNER:
Simona Miseviciene, Darius Buksnaitis

 

1998  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Simona Miseviciene (Lithuania)   

Aleksandr Vochmianin (Latvia)

Gediminas Bacevicius (Lithuania)   

Jurij Solionov (Lithuania)   

Mecislav Cveckovskij (Latvia)

Ricardas Gurskas (Lithuania)   
OVER ALL WINNER:
Simona Misevisiene, Ricardas Gurskas

 

1997  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Simona Miseviciene Lithuania

Haroldas Dambrauskas (Lithuania) 

Sigitas Griskenas (Lithuania)   

Tadeuš Jusel (Lithuania)   

Vytautas Kindurys (Lithuania)   

Rolandas Pocius (Lithuania)   
OVER ALL WINNER:
Simona Miseviciene, Rolandas Pocius

 

1996  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Simona Valiukeviciute (Lithuania)   

Edita Daubaraite (Lithuania) 

Vidas Janonis (Lithuania) 

Rimantas Markevicius (Lithuania)   

Andrej Butkevic (Lithuania)   

Rolandas Pocius (Lithuania) 

Algirdas Kilciauskas (Lithuania)   
OVER ALL WINNER:
Simona Valiukeviciute, Algirdas Kilciauskas

 

1995  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Tatjana Kovalko (Belarus)

Idalija Kaminskaite (Lithuania) 

Algirdas Kilciauskas (Lithuania) 

Vyatutas Kindurys (Lithuania)   

Viktor Sacharuk (Belarus)

Sergej Ogorodnikov (Russia)
OVER ALL WINNER:
Tatjana Kovalko, Sergej Ogorodnikov

 

1994  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Idalija Kaminskaite (Lithuania)   

Mindaugas Kvasys (Lithuania) 

Haroldas Dambrauskas (Lithuania) 

Rolandas Pocius (Lithuania)   

Vytautas Kindurys (Lithuania)   

Algirdas Kilciauskas (Lithuania) 
OVER ALL WINNER:
Idalija Kaminskaite, Algirdas Kilciauskas

 

1992  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Edmundas Repsys (Lithuania) 

Natalija Murnikoviene (Lithuania) 

Ricardas Murnikovas (Lithuania) 

OVER ALL WINNER:

Ricardas Murnikovas, Natalija Murnikoviene

 

1991  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Natalija Murnikoviene (Lithuania)  

Viaceslav Chleborodov (Lithuania)  

Jevgenij Gorelik (Lithuania)  

Vadim Sryvkin (Lithuania)  

Edmundas Repsys (Lithuania)  

Oleg Zur (Lithuania)  
OVER ALL WINNER:
Natalija Murnikoviene, Oleg Zur

 

1990  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Natalija Murnikoviene (Lithuania)

Arturas Bartkevicius (Lithuania)  

Jevgenij Gorelik (Lithuania)  

Raimondas Kazakevicius (Lithuania)  

Edmundas Repsys (Lithuania)  

Oleg Zur (Lithuania)  
OVER ALL WINNER:
Natalija Murnikoviene, Oleg Zur

 

1989  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Oleg Zur (Lithuania)  

Raimondas Petraitis (Lithuania)

Rolandas Bucinskas (Lithuania)  

Viktoras Jucys (Lithuania)
OVER ALL WINNER:
Viktoras Jucys

 

1988  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Oleg Zur (Lithuania)  

Nikolaj Malysev (Russia)

Zigmas Pralgauskas (Lithuania)  

Viktoras Jucys (Lithuania)
OVER ALL WINNER:
Viktoras Jucys

 

1987  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Valerij Bogdanovic (Belarus)

Vladimir Aleksandrovic (Belarus)

Saulius Misevicius (Lithuania)  

Viktoras Jucys (Lithuania)
OVER ALL WINNER:
Viktoras Jucys

 

1986  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Georgij Judenkov (Belarus)

Raimondas Petraitis (Lithuania)  

Rolandas Bucinskas (Lithuania)  

Valerij Bogdanovic (Belarus)
OVER ALL WINNER:
Rolandas Bucinskas

 

1985  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Algirdas Ivanauskas (Lithuania)

Saulius Misevicius (Lithuania)  

Vincas Dubickas (Lithuania)  

Vladas Kapcevicius (Lithuania)

Viktoras Jucys (Lithuania)
OVER ALL WINNER:
Algirdas Ivanauskas

 

1984  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Ksistof Cerniavskij (Lithuania)  

Oleg Maslov (Russia)

Vincas Dubickas (Lithuania)  

Vladimir Aleksandrovic (Belarus)
OVER ALL WINNER:
Vincas Dubickas

 

1983  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Algirdas Ivanauskas (Lithuania)  

Jevgenij Gorelik (Lithuania)

Vincas Dubickas (Lithuania)

Sergej Zaicev (Russia)
OVER ALL WINNER:
Vincas Dubickas

 

1982 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Jevgenij Zurcev (Lithuania)  

Jevgenij Gorelik (Lithuania)  

Gediminas Bacevicius (Lithuania)

Arkadi Aju (Estonia)
OVER ALL WINNER:
Jevgenij Gorelik

 

1981 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Saulius Misevicius (Lithuania)

Jevgenij Gorelik (Lithuania)

Olev Annus (Estonia)

Indrek Otsus (Estonia)
OVER ALL WINNER:
Saulius Misevicius

 

1980 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Saulius Misevicius (Lithuania)

Jevgenij Gorelik (Lithuania)

Jevgenij Zurcev (Lithuania)  

Vladas Kapcevicius (Lithuania)
OVER ALL WINNER:
Vladas Kapcevicius

 

1979 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Saulius Misevicius (Lithuania)  

Jevgenij Gorelik (Lithuania)  

Olev Annus (Estonia)

Vladas Kapcevicius (Lithuania)  
OVER ALL WINNER:
Olev Annus

 

1978 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Jevgenij Gorelik (Lithuania)  

Olev Annus (Estonia)

Stasys Cukanovas (Lithuania)  
OVER ALL WINNER::
Olev Annus

 

1977  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Algirdas Kersulis (Lithuania)

Kestutis Petrosius (Lithuania)

Stasys Cukanovas (Lithuania)  
OVER ALL WINNER:
Stasys Cukanovas

 

1976  "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Valentinas Vandys (Lithuania)

Vytautas Zenkevicius (Lithuania)

Risardas Krinickis (Lithuania)

OVER ALL WINNER:

Risardas Krinickis

 

1975 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Risardas Krinickis (Lithuania)

Kestutis Petrosius (Lithuania)

Evaldas Sorius (Lithuania)

OVER ALL WINNER:

Risardas Krinickis

 

1974 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Vytautas Zenkevicius (Lithuania)

Sigitas Vilutis (Lithuania)

Evaldas Sorius (Lithuania)  

OVER ALL WINNER:

Vytautas Zenkevicius

 

1970 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Vladimir Dubinin (Russia)

Antanas Mineikis (Lithuania)

Jurgis Janciauskas (Lithuania)
OVER ALL WINNER:
Vladimir Dubinin

 

1969 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Ceslav Tamulevic (Lithuania)  

Antanas Mineikis (Lithuania)

Konstantin Belikov (Lithuania)
OVER ALL WINNER:
Antanas Mineikis

 

1968 "Amber Prix International"

CHAMPION'S NAME, COUNTRY

Leonas Pivoriunas (Lithuania)  

Antanas Mineikis (Lithuania)

Jurgis Janciauskas (Lithuania)
OVER ALL WINNER:
Leonas Pivoriunas

 

2019-10-31, Klaipeda

International Secretary: Edita Sendriene

OVER ALL LITHUANIA NATIONAL CUP CHAMPIONS

2019_akvile_sarkaite_1m.jpg

2020-05-26

Lietuvos nacionalinė kultūrizmo asociacija (WBBF)
Lietuvos fitneso federacija (WFF)
Lietuvos taurės pirmenybės - Lithuania National Cup - Национальный кубок Литвы
(1991-2019)
Absoliutūs čempionai - Over All Champions - Абсолютные чемпионы
VYRAI- MEN -  МУЖЧИНЫ
Metai, pavardė, vardas, miestas.
2019 Pernavas Linas, Vilnius

2018 Dzikevičius Dainius, Vilnius

2017 Leksius Mantas, Kretinga
2016 Šalna Airidas, Kretinga
2015 Piepolis Mindaugas, Klaipėda
2014 Dzikevičius Dainius, Vilnius
2013 Žadeikis Valdas, Klaipėda
2012 Mišeikis Arvydas, Klaipėda
2011 Pauliukevičius Andrius, Ignalina
2010 Bružas Nerijus, Ukmergė
2009 Pauliukevičius Andrius, Ignalina
2008 Bukšnaitis Darius, Kaunas
2007 Solionov Jurij, Vilnius
2006 Malakauskas Vidmantas, Vilnius
2005 Keršanskas Arūnas, Klaipėda
2004 Vladimirov Aleksandr, N.Vilnia
2003 Stefanovič Marek, N.Vilnia
2002 Manafov Radik, Klaipėda
2001 Sadovskij Marek, Vilnius
2000 Manafov Radik, Klaipėda
1999 Bukšnaitis Darius, Šakiai
1998 Gurskas Ričardas, Kaišiadorys
1997 Pocius Rolandas, Mažeikiai
1996 Kilčiauskas Algirdas, Klaipėda
1995 Kilčiauskas Algirdas, Klaipėda
1994 Kilčiauskas Algirdas, Klaipėda
1992 Murnikovas Ričardas, Klaipėda
1991 Bučinskas Rolandas, Šiauliai
MOTERYS – WOMEN - ЖЕНЩИНЫ
Metai, pavardė, vardas, miestas.
2019 Šarkaitė Akvilė, Kaunas

2018 Legenzova Marina, Klaipėda

2017 Butkute Asta, Klaipėda
2016 Beržanskaite, Laura Vilnius
2015 Reingardtaitė, Karolina Kaunas
2014 Sorokina Kukreš, Aleksandra Klaipėda
2013 Asijavičienė Vilma, Marijampolė
2012 Kokoš Ilona, Vilnius
2011 Syčiova Sandra, Kaunas
2010 Tasiukevičiūtė Aušra, Kaunas
2009 Tasiukevičiūtė Aušra, Kaunas
2008 Kokoš Ilona, Vilnius
2007 Jokubauskytė Radvilė, Klaipėda
2006 Mileriūtė Jolanta, Klaipėda
2005 Mileriūtė Jolanta, Klaipėda
2004 Mileriūtė Jolanta, Klaipėda
2003 Mileriūtė Jolanta, Klaipėda
2002 Mileriūtė Jolanta, Klaipėda
2001 Degutienė Lilija, Klaipėda
2000 Len Aksana, Klaipėda
1999 Misevičienė Simona, Kaunas
1998 Misevičienė Simona, Kaunas
1997 Daubaraitė Edita, Klaipėda
1996 Valiukevičiūtė Simona, Kaunas
1995 Kaminskaitė Idalija, Kaunas
1994 Kaminskaitė Idalija, Kaunas
1992 Murnikovienė Natalija, Klaipėda
1991 Murnikovienė Natalija, Klaipėda

WFF-WBBF federacijos sekretorė Ugnė Raudytė

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

OVER ALL PRO WORLD CHAMPIONS

2019_aapc_overall_1m.jpg

2020-05-25

WORLD BODYBUILDING FEDERATION
(WBBF-International)
WORLD PROFESSIONAL CHAMPIONSHIP
OVER ALL WINNERS
(2004-2019)
MEN
Year, Champion's Name, Category, Country.
2019 ARKADIUSZ DEMIDOWICZ Heavy POLAND.

2018 TOLGA MURAT BALIKCI Heavy TURKEY

2017 FARREIRA GLAYSON SOUTO Heavy BRAZIL
2016 FARREIRA GLAYSON SOUTO Heavy BRAZIL
2015 JOHN LESLIE Heavy SOUTH AFRICA
2014 NIKOLAJ VOROBJOV Heavy RUSSIA
2013 REZA BAGHERZADEH Heavy IRAN
2012 REZA REZAEI Heavy IRAN
2011 ALI IMANI Heavy IRAN
2010 MICHAIL MALEK Heavy RUSSIA
2009 ALEKSANDR ANASKIN Heavy RUSSIA
2008 ANTONIO OSTA Heavy URUGUAY
2008 LEONID FILATOV Light RUSSIA
2007 ALEKSANDR SCIOGOLEV Heavy RUSSIA
2007 MICHAIL MALEK Light RUSSIA
2006 ALEKSEJ SEBASTJANOV Heavy RUSSIA
2006 ALEKSANDR ANASKIN Light RUSSIA
2005 ALEKSEJ SEBASTJANOV Heavy RUSSIA
2005 MICHAIL MALEK Light RUSSIA
2004 MASSIMO MONACO Heavy ITALY
2004 DMITRIJ CIZOV Light RUSSIA

Chairman WFF-WBBF International Judges Council Edita Sendriene

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

WORLD BODYBUILDING HISTORY

2019_12_22_1m.jpg

2020-05-24

2019. SUSIPAŽINKITE SU PASAULIO KULTŪRIZMO ISTORIJA.

KLAIPĖDOJE LANKĖSI EUROPOS KULTŪRIZMO PIONIERIUS.

2019 metų gruodžio 21-22 dienomis Klaipėdoje lankėsi Europos kultūrizmo pionierius VALERIJUS KOREŠKOVAS. Tarptautinės Džono Grimeko premijos laureatas VALERIJUS KOREŠKOVAS su kultūrizmo sportu susijęs nuo 1958 metų, pats iki šiol sportuoja ir dalyvauja varžybose. Paskutinis sėkmingas startas buvo Turino (Italija) veteranų Olimpinėse žaidynėse. Būdamas tik 79 metų amžiaus VALERIJUS KOREŠKOVAS rimtai ruošiasi 2021 metų Olimpinėms žaidynėms Japonijoje.

Vizito Klaipėdoje metu VALERIJUS KOREŠKOVAS davė interviu televizijai, bendravo su sportininkais ir sporto vadovais.

INFORMACIJA.

Detalesnė informacija globaliame tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą. Tai pat informaciją rasite tinklapio „Facebook“ puslapiuose: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WFF-WBBF Pro Division, WPSF World Power Sports Federation.