World fitness federation   |   World body building federation

LT|EN|RU

NAUJIENOS

WORLD GRAND PRIX

2020_wgp_over_all_1m.jpg

2020-05-23

World Fitness Federation (WFF-International)
World Body Building Federation (WBBF-International)
WORLD GRAND PRIX
OVER ALL CHAMPIONS

(1991-2019)
MEN
Year, Champion's Name, Venue Place.
2019 DZIKEVICIUS DAINIUS (Lithuania), Bulgaria, Kranevo
2018 BRIANCEV JEVGENIJ (Russia), Russia, Sochi
2017 MALEK MICHAIL (Russia), Russia, Jekaterinburg
2017 SOHRABI AMIN (Iran), Russia, Sochi
2016 MEWES CHRISTOFER (Germany), Germany, Wuppertal
2015 KAZAKS MAKSIM (Latvia), Belarus, Bobruisk
2015 MOLNAR PETER (Hungary), Holland, Maastricht
2014 VOROBJOV NIKOLAJ (Russia), Russia, Tula
2014 DA CRUZ REINALDO JOSE ROBERTO, (UK), Russia, Moscow
2013 DA CRUZ REINALDO JOSE ROBERTO, (UK), Russia, Moscow
2013 LIUTOV VITALIJ (Russia), Ukraine, Lvov
2013 SHISHEHGAR VAHID (Iran), Russia, Tula
2013 ARASH AHMADI (Iran), Belarus, Vitebsk
2013 VOROBJOV NIKOLAJ (Russia), Russia, Saratov
2012 AGHAKHANI ABOLFAZI (Iran), Russia, Moscow
2012 KOSTEL SERGEJ (Belarus), Belarus, Vitebsk

2012 KLOCKOV JEVGENIJ (Russia), Russia, Moscow

2011 BRIANCEV JEVGENIJ (Russia), Russia, Samara
2010 BELODEDOV IGOR (Russia), Niznij Novgorod, Russia
2006 SEVCOV ALEKSANDR (Estonia), Latvia, Riga

2000 HEISEL PATRIK (Germany), Greece, Syros
1999 MONACO MASSIMO (Italy), Austria, Baden
1998 KOCH JURGEN (Germany), Lithuania, Palanga
1997 CARLOTTO FRANK (Switzerland), Germany, Manheim

1997 BACEVICIUS GEDIMINAS (Lithuania), Lithuania, Klaipeda
1997 KOCH JURGEN (Germany), Germany, Essen
1997 GRISHKENAS SIGITAS (Lithuania), Austria, Linz
1996 BOHLEN JAN (Germany), Germany, Kaiserslautern
1995 CARLOTTO FRANK (Switzerland), Germany, Essen
1994 EL JINDAWI HANI (Germany), Germany, Posneck
1993 WILKE LUTZ (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1992 SCHMIDT PETER (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1991 BURKHARD OLF (Germany), Germany, Hessen

WOMEN
Year, Champion's Name, Venue Place.
2019 YAVOROVSKAJA MARINA (Ukraine), Bulgaria, Kranevo
2018 ANTIPOVA ALEKSANDRA (Russia), Russia, Sochi
2017 ANTIPOVA ALEKSANDRA (Russia), Russia, Jekaterinburg
2017 KAKAULINA LIUDMILA (Russia), Russia, Sochi
2016 FUCHS JOANNA (Germany), Germany, Wuppertal
2015 SHUKAITYTE AGNE (Lithuania), Belarus, Bobruisk
2015 DIROCIE EVELYN (Belgium), Holland, Maastricht
2014 PUGACHEVA SVETLANA (Russia), Russia, Tula
2014 PUGACHEVA SVETLANA (Russia), Russia, Moscow
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Russia, Moscow
2013 RISEVSKAJA NATALIJA (Ukraine), Ukraine, Lvov
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Russia, Saratov
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Belarus, Vitebsk
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Russia, Tula
2012 PUGACHEVA SVETLANA (Russia), Russia, Moscow

2012 KURSANOVA JELENA (Russia), Russia, Moscow
2011 SENCIUGOVA LIUDMILA (Russia), Russia, Samara
2010 NIKOLAJEVA ALEKSANDRA (Russia), Russia, Niznij Novgorod
2006 LEPCIN MARTINA (Croatia), Latvia, Riga

2000 MUHLHAUS CLAUDIA (Germany), Greece, Syros
1999 MUHLHAUS CLAUDIA (Germany), Austria, Baden
1998 MACHMOR CLAUDIA (Germany), Lithuania, Palanga
1997 DAUBARAITE EDITA (Lithuania), Germany, Manheim

1997 DAUBARAITE EDITA (Lithuania), Lithuania, Klaipeda
1997 VOGEL INES (Germany), Austria, Linz
1997 PALMA SUSANA (Spain), Germany, Essen
1996 WEEKE SABINE (Germany), Germany, Kaiserslautern
1996 STREIT ISABELLE (France), Germany, Baden
1996 HARIC DANIELA (Croatia), Germany, Hannover
1995 WEEKE SABINE (Germany), Germany, Essen
1995 BAUMANN ALEXANDRA (Germany), Germany, Hannover
1994 MACHMOR CLAUDIA (Germany), Germany, Posneck
1994 ROHRS KLAUDIA (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1993 FRANZ MANUELA (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1992 FRANZ MANUELA (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1991 WEHR STEFANIE (Germany), Germany, Hessen

International Secretary EDITA SENDRIENE

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

WORLD AEROBIC FITNESS PRINCESS

2019_karina_2m.jpg

2020-05-21

WORLD‘S BEST AMATEUR & PRO ATHLETES REPRESENTING ALL CONTINENTS.

30-th WORLD AM & PRO CHAMPIONSHIP

 (November 15-17, 2019,RIO Sport Arena, Kaunas, Lithuania).

Over All 16-th Professional World Champions:

All Pro Women Categories HANNA SKYTTA (Finland)

Model Fitness OLGA KOLESOVA (Lithuania)

Bikini ZINA USIKOVA (Belarus)

All Pro Men Categories ARKADIUSZ DEMIDOWICZ (Poland)

Bodybuilding 70 kgs. IGOR ARTEMJEV (Russia)

Bodybuilding 80 kgs. VIPNESH KUMAR (India)

Bodybuilding 90 kgs. ARKADIUSZ DEMIDOWICZ (Poland)

Bodybuilding 100 kgs. ALEXANDER PULBERE (Russia)

Bodybuilding Over 100 kgs. MAROS KANASZ (Slovakia)

Body Athletic ALEX DUNNETT (UK)

Over All 30-th Amateur World Champions:

All Amateur Women Categories HOLLIE JADE FEENEY (UK)

„Fit-Kid“ JULIA SYCZ (Poland)

Aerobic Fitness KARINA RADZIABOVA (Lithuania)

Model Fitness MONIKA LEMAN (Poland)

Bikini ZINA USIKOVA (Belarus)

All Amateur Men Categories ARKADIUSZ DEMIDOWICZ (Poland)

Disabled MARIUSZ KUPCZAK (Poland)

Over All 4-th BRICS Champion:

Men - VIPNESH KUMAR (India)

Over All 45-th „Lithuania Cup Open“ Champions:

Men – RAFAL LEMANCZYK (Poland)

Over All Lithuania National Cup Champions:

Women – KARINA RADZIABOVA

Men – LINAS PERNAVAS

JUDGES INTERNATIONAL

Lalit Kumar Soni (India)

Andrej Basov (Russia)

Aki Mahonen (Finland)

Grazyna Korpan (Poland)

Dmitry Salej (Estonia)

Sergej Pantelejev (Belarus)

Oleg Akopov (Bulgaria)

Valentina Zabyiiaka (Russia)

Marina Legenzova (Lithuania)

Ian Measures (UK)

Julita Tkaszyk-Trzeciak (Poland)

Asta Butkute (Lithuania)

Oleg Lunin (Russia)

OFFICIAL SECRETARIES:

Svetlana Pugacheva

Neringa Sendriute

Ugne Raudyte-Daubariene

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

OVER ALL EUROPE AMATEUR CHAMPIONS. MEN

2019_aeecs_1m.jpg

2020-05-20

World Body Building Federation (WBBF)
World Fitness Federation (WFF)
(Since 1968, 135 Country Members, 60 International Events World Wide)
EUROPE AMATEUR CHAMPIONSHIPS
OVER ALL WINNERS
(1996-2019)
MEN
Year, Champion's Name, Country.
2019 PAWEL PRZYBYLSKI, POLAND
2018 KAROL KOWNACKI, POLAND
2017 SERGEJ TARATYNOV, RUSSIA
2016 JASPER BAKKER, HOLLAND
2015 NORMUND JURANS, LATVIA
2014 ANDREJ RUMIANCEV, ESTONIA
2013 ALEKSANDR GRENADIOROV, RUSSIA
2012 MOHAMED MORAVEJ, IRAN
2011 ALEKSANDR SILIN, RUSSIA
2010 DANIL BRATISKA, RUSSIA
2009 VITALIJ ALEKSANDROV, LATVIA
2008 VLADIMIR POLIAKOV, RUSSIA
2007 ROMAN DUBOVICKIJ, RUSSIA
2006 MICHAIL MALEK, RUSSIA
2005 MASSIMO MONACO, ITALY
2004 ALEKSANDR MASLOVSKIJ, LATVIA
2003 GERMAN SELEST, RUSSIA
2002 JURIJ KARSETIANS, LATVIA
2001 MAREK KALMUS, ESTONIA
2000 MASSIMO MONACO, ITALY
1999 GIOVANNI THOMSON, HOLLAND
1998 JURGEN KOCH, GERMANY
1997 MATHIAS HORNUNG, GERMANY
1996 SERGEJ OGORODNIKOV, RUSSIA

Chairman WFF-WBBF International Judges Council Edita Sendriene

 

INFORMATION.

More information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WFF-WBBF Pro Division, WPSF World Power Sports Federation.

AMBER PRIX INTERNATIONAL

2020_ap_winners_1m.jpg

2020-05-19

WORLD BODYBUILDING FEDERATION
(WBBF-International)
WORLD FITNESS FEDERATION
(WFF-International)
(WFF-WBBF Since 1968, 135 Country Members, 60 Annual International Events World Wide)
HISTORIC "AMBER PRIX INTERNATIONAL"
OVER ALL WINNERS
(1968 - 2019)
MEN
Date, Name, Country
2019 GOLAP RABHA  India

2018 ALEKSANDR SACHAROV Uzbekistan

2017 MAROS KANASZ Slovakia
2016 JORG FUCHS Germany
2015 AHMADI ARASH Iran
2014 ANDREJ RUMIANCEV Estonia
2013 ANDRZEJ BRZEZINSKI Poland
2012 PIR SARANDIB MEHDI Iran
2011 NAFTEJ SINGH India
2010 DHARMENDER SINGH India
2009 ALEKSANDR SCIOGOLEV Russia
2008 DARIUS BUKSNAITIS Lithuania
2007 ALEKSANDR SEVCOV Estonia
2006 ALEXANDR LIUBOMIROV Latvia
2005 IVAN SERGEJEV Russia
2004 ALEKSANDR MASLOVSKIJ Latvia
2003 AIVARS VISOCKIS Latvia
2002 RADIK MANAFOV Lithuania
2001 ALEKSANDR MASLOVSKIJ Latvia
2000 RADIK MANAFOV Lithuania
1999 DARIUS BUKSNAITIS Lithuania
1998 RICARDAS GURSKAS Lithuania
1997 ROLANDAS POCIUS Lithuania
1996 ALGIRDAS KILCIAUSKAS Lithuania
1995 SERGEJ OGORODNIKOV Russia
1994 ALGIRDAS KILCIAUSKAS Lithuania
1991 OLEGAS ZURAS Lithuania
1990 OLEGAS ZURAS Lithuania
1989 VIKTORAS JUCYS Lithuania
1988 VIKTORAS JUCYS Lithuania
1987 VIKTORAS JUCYS Lithuania
1986 ROLANDAS BUCINSKAS Lithuania
1985 ALGIRDAS IVANAUSKAS Lithuania
1984 VINCAS DUBICKAS Lithuania
1983 VINCAS DUBICKAS Lithuania
1982 JEVGENIJ GORELIK Lithuania
1981 SAULIUS MISEVICIUS Lithuania
1980 VLADAS KAPCEVICIUS Lithuania
1979 OLEV ANNUS Estonia
1978 OLEV ANNUS Estonia
1977 STASYS CUKANOVAS Lithuania
1976 RISARDAS KRINICKIS Lithuania
1975 RISARDAS KRINICKIS Lithuania
1970 VLADIMIR DUBININ Russia
1969 ANTANAS MINEIKIS Lithuania
1968 LEONAS PIVORIUNAS Lithuania

International Secretary EDITA SENDRIENE

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

LINAS PERNAVAS LAIMI WFF-WBBF PASAULIO ČEMPIONATĄ.

2019_lp_1m.jpg

2020-05-18

LIETUVOS RESPUBLIKOS POLICIJOS VADOVAS LINAS PERNAVAS LAIMI WFF-WBBF PASAULIO ČEMPIONATĄ.

MES JAU 50 METŲ KURIAME PASAULIO KULTŪRIZMO ISTORIJĄ.

2019 metų lapkričio 16 dieną Kauno RIO arenoje Lietuvos Respublikos policijos vadovas LINAS PERNAVAS laimėjo WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) pasaulio mėgėjų čempionato auksą.

Visai neseniai LINAS PERNAVAS išvyko Lietuvos Respublikos ataše darbui į Jungtinę Karalystę.

INFORMACIJA.

Detalesnė informacija tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą. Tai pat informaciją rasite tinklapio „Facebook“ puslapiuose: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division,  International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt).

JOHN PAUL II. SERVING TO THE PEOPLE.

2020_jerzy_2m.jpg

2020-05-18

2020. GIMĖ VIENAS ĮTAKINGIAUSIŲ 20 AMŽIAUS PASAULIO LYDERIŲ.

TARNYSTĖ ŽMONĖMS.

Minime svarbią datą. 1920 metų gegužės 18 dieną gimė vienas įtakingiausių dvidešimtojo amžiaus pasaulio lyderių Katalikų bažnyčios vadovas Popiežius JONAS PAULIUS II-sis (Ioannes Paulus PP. II, Karol Józef Wojtyła).

Pagerbdamas JONĄ PAULIŲ II-jį, žinomas Lenkijos mecenatas JERŽIS GOTOVSKIS (Jerzy Gotowski) Bydgoščio mieste pastatė jam paminklą.

2008 metais Bydgoščio mieste vyko WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation)  federacijos pasaulio mėgėjų čempionatas. Minint Popiežiaus gimimo metines, renginio globėjas JERŽIS GOTOVSKIS Pasaulinės WFF-WBBF federacijos prezidentui Dr. EDMUNDUI DAUBARUI (DSc. Edmundas Daubaras) padovanojo auksu įrėmintą JONO PAULIAUS II-jo kraujo lašą.

 

INFORMACIJA.

Detalesnė informacija tarptautiniame interneto puslapyje www.wff.lt, skaitykite forumą. Tai pat informaciją rasite tinklapio „Facebook“ puslapiuose: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt).

OVER ALL WORLD AEROBIC FITNESS CHAMPIONS

2019_asx_1m.jpg

2020-05-17

WORLD‘S BEST AEROBIC FITNESS ATHLETES.

WORLD FITNESS FEDERATION
(WFF-International)
WORLD BODYBUILDING FEDERATION
(WBBF-International)
WORLD AMATEUR CHAMPIONSHIP
OVER ALL WINNERS
(1990-2019)
AEROBICS
Year, Competitor's Name, Country.
2019 KARINA RADZIABOVA LITHUANIA

2018 ZANETA BALSEWICZ POLAND

2017 ZANETA BALSEWICZ POLAND
2016 MARIETTA ZIGALOVA SLOVAKIA
2015 NIKOLA SZYDLOWSKA POLAND
2014 RENATA KALADZINSKAJA BELARUS
2013 RENATA KALADZINSKAJA BELARUS
2012 KLAUDIJA KORPAN POLAND
2011 MARIETTA ZIGALOVA SLOVAKIA
2010 ALINA OLEFIRENKO UKRAINE
2009 CAROLINA ELIZABETH MIGNANI ARGENTINA
2008 NATALIA BOCIAN POLAND
2007 MARIJA DEKSNE LATVIA
2006 SILVIA MALACHOVSKA SLOVAKIA
2005 JOLANTA MILERIUTE LITHUANIA
2004 JANA VODICKOVA CZECH
2003 MARINA FAKTOROVIC RUSSIA
2002 RAMONA PAOLI ITALY
2001 RAMONA PAOLI ITALY
2000 TANJA BAUMANN SWITZERLAND
1999 TANJA BAUMANN SWITZERLAND
1998 TANJA BAUMANN SWITZERLAND
1997 DIANA PARTHEYMULLER GERMANY
1996 INES VOGEL GERMANY
1995 INES VOGEL GERMANY
1994 INES VOGEL GERMANY
1993 INES VOGEL GERMANY
1992 VERA HESSE GERMANY
1991 VERA HESSE GERMANY
1990 VERA HESSE GERMANY

Chairman WFF-WBBF International Judges Council Edita Sendriene

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

OVER ALL PRO EUROPE CHAMPIONS. MEN

2019_ec_overallll_1m.jpg

2020-05-16

WORLD FITNESS FEDERATION
(WFF-International)
WORLD BODYBUILDING FEDERATION
(WBBF-International)
EUROPEAN PROFESSIONAL CHAMPIONSHIP
OVER ALL WINNERS
(2006-2019)
MEN BODYBUILDING
Year, Champion's Name, Category, Country.

2019 DAINIUS DZIKEVICIUS Heavy LITHUANIA

2018 MAROS KANASZ Heavy SLOVAKIA
2017 JORG FUCHS Heavy GERMANY
2016 MAROS KANASZ Heavy SLOVAKIA
2015 ANDREJ RUMIANCEV Heavy ESTONIA
2014 ANDREJ RUMIANCEV Heavy ESTONIA
2013 NIKOLAJ VOROBJOV Heavy RUSSIA
2013 ANDREJ DAVYDCIK Light BELARUS
2012 JEVGENIJ KLOCKOV Heavy RUSSIA
2011 ALEKSANDR SEVCOV Heavy ESTONIA
2010 DANIL BRATISKA Heavy RUSSIA
2009 VITALIJ ALEKSANDROV Heavy LATVIA
2009 LEONID FILATOV Light RUSSIA
2008 ALEKSANDR SCIOGOLEV Heavy RUSSIA
2008 LEONID FILATOV Light RUSSIA
2007 ALEKSEJ SEBASTJANOV Heavy RUSSIA
2007 MICHAIL MALEK Light RUSSIA
2006 ALEKSANDR BALDIN Heavy RUSSIA
2006 MICHAIL MALEK Light RUSSIA

 

International Secretary Edita Sendriene

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

WORLD GRAND PRIX. OVER ALL CHAMPIONS

2012_zebra_1m.jpg

2020-05-15

World Fitness Federation (WFF-International)
World Body Building Federation (WBBF-International)
WORLD GRAND PRIX
OVER ALL CHAMPIONS

(1991-2019)
MEN
Year, Champion's Name, Venue Place.
2019 DZIKEVICIUS DAINIUS (Lithuania), Bulgaria, Kranevo
2018 BRIANCEV JEVGENIJ (Russia), Russia, Sochi
2017 MALEK MICHAIL (Russia), Russia, Jekaterinburg
2017 SOHRABI AMIN (Iran), Russia, Sochi
2016 MEWES CHRISTOFER (Germany), Germany, Wuppertal
2015 KAZAKS MAKSIM (Latvia), Belarus, Bobruisk
2015 MOLNAR PETER (Hungary), Holland, Maastricht
2014 VOROBJOV NIKOLAJ (Russia), Russia, Tula
2014 DA CRUZ REINALDO JOSE ROBERTO, (UK), Russia, Moscow
2013 DA CRUZ REINALDO JOSE ROBERTO, (UK), Russia, Moscow
2013 LIUTOV VITALIJ (Russia), Ukraine, Lvov
2013 SHISHEHGAR VAHID (Iran), Russia, Tula
2013 ARASH AHMADI (Iran), Belarus, Vitebsk
2013 VOROBJOV NIKOLAJ (Russia), Russia, Saratov
2012 AGHAKHANI ABOLFAZI (Iran), Russia, Moscow
2012 KOSTEL SERGEJ (Belarus), Belarus, Vitebsk

2012 KLOCKOV JEVGENIJ (Russia), Russia, Moscow

2011 BRIANCEV JEVGENIJ (Russia), Russia, Samara
2010 BELODEDOV IGOR (Russia), Niznij Novgorod, Russia
2006 SEVCOV ALEKSANDR (Estonia), Latvia, Riga

2000 HEISEL PATRIK (Germany), Greece, Syros
1999 MONACO MASSIMO (Italy), Austria, Baden
1998 KOCH JURGEN (Germany), Lithuania, Palanga
1997 CARLOTTO FRANK (Switzerland), Germany, Manheim

1997 BACEVICIUS GEDIMINAS (Lithuania), Lithuania, Klaipeda
1997 KOCH JURGEN (Germany), Germany, Essen
1997 GRISHKENAS SIGITAS (Lithuania), Austria, Linz
1996 BOHLEN JAN (Germany), Germany, Kaiserslautern
1995 CARLOTTO FRANK (Switzerland), Germany, Essen
1994 EL JINDAWI HANI (Germany), Germany, Posneck
1993 WILKE LUTZ (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1992 SCHMIDT PETER (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1991 BURKHARD OLF (Germany), Germany, Hessen

WOMEN
Year, Champion's Name, Venue Place.
2019 YAVOROVSKAJA MARINA (Ukraine), Bulgaria, Kranevo
2018 ANTIPOVA ALEKSANDRA (Russia), Russia, Sochi
2017 ANTIPOVA ALEKSANDRA (Russia), Russia, Jekaterinburg
2017 KAKAULINA LIUDMILA (Russia), Russia, Sochi
2016 FUCHS JOANNA (Germany), Germany, Wuppertal
2015 SHUKAITYTE AGNE (Lithuania), Belarus, Bobruisk
2015 DIROCIE EVELYN (Belgium), Holland, Maastricht
2014 PUGACHEVA SVETLANA (Russia), Russia, Tula
2014 PUGACHEVA SVETLANA (Russia), Russia, Moscow
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Russia, Moscow
2013 RISEVSKAJA NATALIJA (Ukraine), Ukraine, Lvov
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Russia, Saratov
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Belarus, Vitebsk
2013 DOLZENKOVA ALEKSANDRA (Belarus), Russia, Tula
2012 PUGACHEVA SVETLANA (Russia), Russia, Moscow

2012 KURSANOVA JELENA (Russia), Russia, Moscow
2011 SENCIUGOVA LIUDMILA (Russia), Russia, Samara
2010 NIKOLAJEVA ALEKSANDRA (Russia), Russia, Niznij Novgorod
2006 LEPCIN MARTINA (Croatia), Latvia, Riga

2000 MUHLHAUS CLAUDIA (Germany), Greece, Syros
1999 MUHLHAUS CLAUDIA (Germany), Austria, Baden
1998 MACHMOR CLAUDIA (Germany), Lithuania, Palanga
1997 DAUBARAITE EDITA (Lithuania), Germany, Manheim

1997 DAUBARAITE EDITA (Lithuania), Lithuania, Klaipeda
1997 VOGEL INES (Germany), Austria, Linz
1997 PALMA SUSANA (Spain), Germany, Essen
1996 WEEKE SABINE (Germany), Germany, Kaiserslautern
1996 STREIT ISABELLE (France), Germany, Baden
1996 HARIC DANIELA (Croatia), Germany, Hannover
1995 WEEKE SABINE (Germany), Germany, Essen
1995 BAUMANN ALEXANDRA (Germany), Germany, Hannover
1994 MACHMOR CLAUDIA (Germany), Germany, Posneck
1994 ROHRS KLAUDIA (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1993 FRANZ MANUELA (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1992 FRANZ MANUELA (Germany), Germany, Frankfurt/Mein
1991 WEHR STEFANIE (Germany), Germany, Hessen

International Secretary EDITA SENDRIENE

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.

OVER ALL PRO WORLD CHAMPIONS

2020_pro_wc_overall_1m.jpg

2020-05-14

WORLD BODYBUILDING FEDERATION
(WBBF-International)
WORLD PROFESSIONAL CHAMPIONSHIP
OVER ALL WINNERS
(2004-2019)
MEN
Year, Champion's Name, Category, Country.
2019 ARKADIUSZ DEMIDOWICZ Heavy POLAND.

2018 TOLGA MURAT BALIKCI Heavy TURKEY

2017 FARREIRA GLAYSON SOUTO Heavy BRAZIL
2016 FARREIRA GLAYSON SOUTO Heavy BRAZIL
2015 JOHN LESLIE Heavy SOUTH AFRICA
2014 NIKOLAJ VOROBJOV Heavy RUSSIA
2013 REZA BAGHERZADEH Heavy IRAN
2012 REZA REZAEI Heavy IRAN
2011 ALI IMANI Heavy IRAN
2010 MICHAIL MALEK Heavy RUSSIA
2009 ALEKSANDR ANASKIN Heavy RUSSIA
2008 ANTONIO OSTA Heavy URUGUAY
2008 LEONID FILATOV Light RUSSIA
2007 ALEKSANDR SCIOGOLEV Heavy RUSSIA
2007 MICHAIL MALEK Light RUSSIA
2006 ALEKSEJ SEBASTJANOV Heavy RUSSIA
2006 ALEKSANDR ANASKIN Light RUSSIA
2005 ALEKSEJ SEBASTJANOV Heavy RUSSIA
2005 MICHAIL MALEK Light RUSSIA
2004 MASSIMO MONACO Heavy ITALY
2004 DMITRIJ CIZOV Light RUSSIA

Chairman WFF-WBBF International Judges Council Edita Sendriene

 

INFORMATION.

More detailed information on the International Site www.wff.lt, see forum topics. Also information available on the Facebook pages: WFF-WBBF International, WFF-WBBF North America, WFF-WBBF South America, WFF-WBBF Asia, WFF-WBBF Europe, WFF-WBBF Africa, WFF-WBBF Asia Continental Federation, WFF-WBBF Pro Division, International Sport University (ISU, www.isuniversity.lt ), WPSF World Power Sports Federation.