World fitness federation   |   World body building federation

LT|EN|RU

STRAIPSNIAI

MES ESAME TAIKINGA FEDERACIJA, BET KADA PASIRUOŠĘ STABDYTI MELĄ TEISME

2011-06-09misevicius1m.jpg

2011-06-10

Ne paslaptis, kad tarptautinio kultūrizmo sporto istorija yra iškreipta, neatitinka tiesos. Ši istorija buvo rašoma ir parašyta kaip vienos amerikiečių komercinės firmos istorija. Taip tarptautinė sporto visuomenė ilgus dešimtmečius buvo ir tebėra klaidinama (žiūrėkite www.wff.lt, skaitykite FORUMO temą „IFBB/EFBB finansinės aferos“).  Tai lengva paliudyti, nes buvę IFBB  (International Federation of Body Buiders)  vadovai prašydami paviešinti mums atsiuntė per 600 juridinių dokumentų. Aiškiai matosi kaip ir kodėl tiek daug metų ši organizacija mus apgaudinėjo.

2011 MES KURIAME ATEITIES KULTŪRIZMĄ

2011t10m.jpg

2011-06-01

MES KURIAME ATEITIES KULTŪRIZMĄ

Šiandien Pasaulinės WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) federacijos prezidentas EDMUNDAS DAUBARAS išvyko iš Maskvos į Rygą (Latvija), iš kur sugrįš į Lietuvą. Padirbęs su laiškais ir dokumentais vieną dieną Klaipėdoje, savaitgalį prezidentas dalyvaus 2011 metų Lietuvos nacionaliniame čempionate Ignalinoje.  Priminsime, kad, vienydama 101 šalį-narę, kurios atstovauja visus kontinentus, šiais metais Pasaulinė WFF-WBBF federacija įvairiose šalyse rengia per 60 tarptautinių varžybų.

WFF-WBBF federacijos prezidentas Europai GINTARAS MARTINKĖNAS kartu su įgaliotomis Pasaulinės federacijos sekretorėmis EDITA SENDRIENE  bei JOLANTA MILERIŪTE (abi absoliučios pasaulio čempionės) intensyviai dirba, rengdami 43-ą tarptautinį „Gintarinio prizo“ turnyrą bei WFF-WBBF Europos mėgėjų čempionatą Kaune (gegužės 6-8 d.).

Oficialaus vizito į Rusiją metu (Maskva, Samara, Tverė) Pasaulinės federacijos prezidentas EDMUNDAS DAUBARAS  drauge su Profesionalų lygos direktoriumi ANDREJUMI BASOVU dalyvavo eilėje spaudos konferencijų, televizijos reportažų, susitiko su aukštais Rusijos pareigūnais bei geriausiais Rusijos sportininkais.

Vizito į Rusiją metu prezidentas susitiko su garsiu Holivudo aktoriumi ir režisieriumi, WBBF pasaulio čempionu  ALEKSANDRU NEVSKIU (Aleksandr Nevsky, dažnai vadinamu „Rusijos Švercenegeriu“), kuris, remiamas Vyriausybės,  gegužės 20-22 dienomis Tvereje rengia didžiulį renginį „ALEKSANDRO NEVSKIO  sveikatingumo diena“. Šis renginys Tvereje vyks kartu su WFF-WBBF Europos  profesionalų čempionatu (20 000 eurų).

Šiuo metu ALEKSANDRAS NEVSKIS  baigia paskutinio Holivudo kino filmo „Mr.Universe“ pastatymą ir jau greitai jį matysime įvairių šalių kino ekranuose. Filme dalyvauja ir mūsų draugas garsusis ARNOLDAS ŠVARCENEGERIS (Arnold Schwarzenegger). Tuo pačiu metu A.NEVSKIS jau ėmėsi naujo Holivudo kino filmo, kuriame ir vėl stipri kultūrizmo tema. A.NEVSKIS  jau ruošia turiningą knygą „ALEKSANDRO NEVSKIO  kultūrizmo enciklopedija“, kur sporto istorijos skyrelis bus parengtas WFF-WBBF federacijos tarptautinio  žurnalo „Sportinis fitnesas ir kultūrizmas“ 33-ojo, kultūrizmo sporto istorijai skirto, leidinio pagrindu (žurnalas nuo 1989 m. leidžiamas įvairiomis kalbomis Lietuvoje). Juk visi puikiai žinome, kad kultūrizmo istorija, kuri visuomenei pateikiama šiandien, nėra teisinga, nes ji sukurta ir skirta vienos konkrečios komercinės firmos istorijai. Tikri istoriniai kultūrizmo faktai kitokie. Tad greitai sudėsime akcentus irgi kitus.

Artimiausiu metu Pasaulinės WFF-WBBF federacijos vadovybė planuoja vizitus į Angliją, Austriją, Lenkiją, Slovakiją, Vokietiją, Italiją, Vatikaną (Europa), Indiją, Tailandą, Meksiką bei JAV. Ryt iš JAV sugrįžta Pasaulinės federacijos vice prezidentas MICHAILAS DJAKONOVAS (Mikhail Diakonov) . JAV kultūrizmo sporte jau senokai praranda turėtas pozicijas, nes čia nėra tvarkos, vieningo vadovavimo, nėra sistemos. Šiuo atžvilgiu net Indija atrodo kur kas rimčiau, nei JAV. Artimiausiu metu WFF-WBBF ir JAV teritorijoje žengs tvirtą žingsnį ir sporto pasauliui pristatys naujus tarptautinio lygio lyderius.

WFF-WBBF informuoja apie kai kuriuos pasikeitimus 2011 m. rudens kalendoriuje. Remiant Austrijos valdžiai bei  eilės šalių ambasadoms, pasaulio mėgėjų čempionatas vyks lapkričio 2-4 dienomis Vienoje (Austrija), o pasaulio profesionalų čempionatas „Gintarinio prizo OLIMPIJA“ (Pro „Amber Prix OLYMPIA“) lapkričio 4-6 dienomis garsiame Slovakijos Brusno Kupele kurorte. Beje, Pasaulinė federacija rengiasi Slovakijoje profesionalų prizinį fondą pakelti iki 30 000 eurų. Tuo pačiu Slovakijoje jau vyksta darbai ties 1 500 000 eurų sportiniu WFF-WBBF projektu, kuriame dalyvauja amerikiečiai.

Detaliau papasakosime kiek vėliau.

MES SIEKIAME OFICIALAUS KULTŪRIZMO IR FITNESO PRIPAŽINIMO

PICT0168.JPG

2011-02-25

Šiandien verčiame naują sportinio gyvenimo puslapį. Esame nusiteikę optimistiškai. Matysime, ką atneš ateinantys nauji laiko tarpsniai. Kaip ir anksčiau, Pasaulinė WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) federacija, vienijanti 93 šalių nacionalines federacijas atstovaujančias visus kontinentus, lieka vienintelė oficiali teisiškai registruota visuomeninė nesiekianti pelno tarptautinė kultūrizmo ir fitneso federacija pasaulyje, turinti registruotą konstituciją, savo vėliavą bei himną. Paskutiniai keleri metai, o ypač 2010, buvo be galo reikšmingi tarptautiniam kultūrizmo ir fitneso sportui. Sparčiai gausėja visokių neoficialių niekur įstatymiškai neregistruotų nelegalių struktūrų, kurios save įvardija visokio plauko tarptautinėmis organizacijomis ir tai kelia dar didesnę sumaištį pasauliniame sporte.

2010. DABARTINĖ TARPTAUTINĖ SITUACIJA

2010u701m.jpg

2010-02-01

Šiandien verčiame naują sportinio gyvenimo puslapį. Esame nusiteikę optimistiškai. Matysime, ką atneš ateinantys nauji laiko tarpsniai. Kaip ir anksčiau, Pasaulinė WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) federacija lieka vienintelė oficiali teisiškai registruota visuomeninė nesiekianti pelno tarptautinė kultūrizmo ir fitneso federacija pasaulyje. Paskutiniai keleri metai, o ypač 2009, buvo be galo reikšmingi tarptautiniam kultūrizmo ir fitneso sportui. Sparčiai gausėja visokių neoficialių niekur įstatymiškai neregistruotų nelegalių struktūrų, kurios save įvardija visokio plauko tarptautinėmis organizacijomis ir tai kelia dar didesnę sumaištį pasauliniame sporte.

SPORTO FRONTE NIEKO NAUJO

2010ed3d.jpg

2009-06-25

Prisiminus klasikinius literatūros kūrinius, galima teigti, kad pasauliniame sporto "fronte nieko naujo": WFF (World Fitness Federation) ir WBBF (World Body Building Federation) lieka  vienintelėmis pasaulyje oficialiai registruotomis tarptautinėmis  visuomeninėmis nesiekiančiomis pelno sporto organizacijomis (kalbame  apie kultūrizmą ir fitnesą).

Ir toliau visi kiti save įvardijantys „tarptautinėmis federacijomis, asociacijomis“ subjektai yra arba privačios komercinės firmos ar laisvi fizinių asmenų susibūrimai, kurie juridiškai yra registravę tik logotipą ir pavadinimą.

KOMERCINĖS FIRMOS AR SPORTO ISTORIJA?

registracija1969m_180.jpg

2009-04-14

Kadaise, kai pasaulį dalino "geležinė uždanga", kultūrizmo ir fitneso sportas vystėsi izoliuotai abipus šių sienų. Informacijos nebuvo arba ji buvo sąmoningai slepiama. Informacijos nebuvo arba ji buvo sąmoningai slepiama. 
Užjūrio komersantai savo prekybines firmas-korporacijas pavadino „pasaulinėmis federacijomis“ ir atėjo į visus kontinentuos nešini „saldainiukais“ ir blizgučiais, kaip kadaise Kristupas Kolumbas atvyko į Ameriką.

WFF-WBBF AFRIKOS KONTINENTE

2010u20m.jpg

2009-02-17

Pasaulinė WFF-WBBF federacija eilę metų sėkmingai bendradarbiauja su įvairiomis Afrikos kontinento šalimis. Afrikos šalių nacionalinės federacijos ir individualūs sportininkai dalyvauja tarptautiniuose WFF-WBBF federacijos renginiuose. Labiausiai aktyvios yra Marokas, Alžyras, Egiptas ir Nigerija.

2008 metais į Pasaulinės federacijos veiklą įsijungė Pietų Afrikos Respublika (PAR). 
PAR nacionalinės WFF-WBBF federacijos prezidentas TOMIS DU RANDAS (TOMMY DU RAND)  rašo, kad „...jam didelė garbė būti nariu tokios tarptautinės organizacijos, kaip WFF-WBBF...“.

WFF VAIDMUO PASAULINIAME SPORTO JUDĖJIME

WFF2010KaunasG006.jpg

2009-02-01

Visa, kas nauja, sunkiai skinasi kelią, nes visa, kas sena, tam priešinasi visomis išgalėmis. Tik progresas yra nesustabdomas. Nesustabdoma ir sporto šakų kaita. Senosios sporto šakos, turinčios gilias tradicijas, stengiasi ir toliau tokiomis išlikti. Naujosios sporto šakos, kurios savo amžių skaičiuoja dešimtmečiais ar mažiau, yra labai aktyvios, greitai keičiasi, ieško vis naujų formų. Jos yra labai šiuolaikiškos ir populiarios, turi daug pasekėjų visame pasaulyje. Tarp tokių fitnesas bei kultūrizmas. Nors šie sporto šakų pavadinimai gana nauji, tačiau ištakos siekia 1898 metus. Tais lemtingais 1898 metais Rusijoje ir Anglijoje imta rengti reguliarius kultūrizmo turnyrus, o Anglijoje pradėtas leisti it iki šiol leidžiamas kultūrizmo žurnalas „Health & Strength“.

Kur mes einame?

2008nm.jpg

2008-02-01

VIENINTELĖ PASAULYJE OFICIALIAI REGISTRUOTA FEDERACIJA
Vienijančios 89 šalių nacionalines federacijas atstovaujančias visus kontinentus, WFF (World Fitness Federation) ir WBBF (World Bodybuilding Federation) šiandien yra vienintėlės pasaulyje oficialiai registruotos tarptautinės visuomeninės nesiekiančios pelno kultūrizmo ir fitneso sporto federacijos.

2007 TARPTAUTINIS WFF-WBBF KONGRESAS. Praha, spalis

2009pragu39m_204.jpg

2007-10-24

Prahoje įvyko tarptautinis WFF-WBBF kongresas, kuriame dalyvavo Vykdomosios tarybos nariai ir įvairių šalių nacionalinių federacijų prezidentai.