World fitness federation   |   World body building federation

LT|EN|RU

STRAIPSNIAI

2010. DABARTINĖ TARPTAUTINĖ SITUACIJA

2010u701m.jpg

2010-02-01

Šiandien verčiame naują sportinio gyvenimo puslapį. Esame nusiteikę optimistiškai. Matysime, ką atneš ateinantys nauji laiko tarpsniai. Kaip ir anksčiau, Pasaulinė WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) federacija lieka vienintelė oficiali teisiškai registruota visuomeninė nesiekianti pelno tarptautinė kultūrizmo ir fitneso federacija pasaulyje. Paskutiniai keleri metai, o ypač 2009, buvo be galo reikšmingi tarptautiniam kultūrizmo ir fitneso sportui. Sparčiai gausėja visokių neoficialių niekur įstatymiškai neregistruotų nelegalių struktūrų, kurios save įvardija visokio plauko tarptautinėmis organizacijomis ir tai kelia dar didesnę sumaištį pasauliniame sporte.

SPORTO FRONTE NIEKO NAUJO

2010ed3d.jpg

2009-06-25

Prisiminus klasikinius literatūros kūrinius, galima teigti, kad pasauliniame sporto "fronte nieko naujo": WFF (World Fitness Federation) ir WBBF (World Body Building Federation) lieka  vienintelėmis pasaulyje oficialiai registruotomis tarptautinėmis  visuomeninėmis nesiekiančiomis pelno sporto organizacijomis (kalbame  apie kultūrizmą ir fitnesą).

Ir toliau visi kiti save įvardijantys „tarptautinėmis federacijomis, asociacijomis“ subjektai yra arba privačios komercinės firmos ar laisvi fizinių asmenų susibūrimai, kurie juridiškai yra registravę tik logotipą ir pavadinimą.

KOMERCINĖS FIRMOS AR SPORTO ISTORIJA?

registracija1969m_180.jpg

2009-04-14

Kadaise, kai pasaulį dalino "geležinė uždanga", kultūrizmo ir fitneso sportas vystėsi izoliuotai abipus šių sienų. Informacijos nebuvo arba ji buvo sąmoningai slepiama. Informacijos nebuvo arba ji buvo sąmoningai slepiama. 
Užjūrio komersantai savo prekybines firmas-korporacijas pavadino „pasaulinėmis federacijomis“ ir atėjo į visus kontinentuos nešini „saldainiukais“ ir blizgučiais, kaip kadaise Kristupas Kolumbas atvyko į Ameriką.

WFF-WBBF AFRIKOS KONTINENTE

2010u20m.jpg

2009-02-17

Pasaulinė WFF-WBBF federacija eilę metų sėkmingai bendradarbiauja su įvairiomis Afrikos kontinento šalimis. Afrikos šalių nacionalinės federacijos ir individualūs sportininkai dalyvauja tarptautiniuose WFF-WBBF federacijos renginiuose. Labiausiai aktyvios yra Marokas, Alžyras, Egiptas ir Nigerija.

2008 metais į Pasaulinės federacijos veiklą įsijungė Pietų Afrikos Respublika (PAR). 
PAR nacionalinės WFF-WBBF federacijos prezidentas TOMIS DU RANDAS (TOMMY DU RAND)  rašo, kad „...jam didelė garbė būti nariu tokios tarptautinės organizacijos, kaip WFF-WBBF...“.

WFF VAIDMUO PASAULINIAME SPORTO JUDĖJIME

WFF2010KaunasG006.jpg

2009-02-01

Visa, kas nauja, sunkiai skinasi kelią, nes visa, kas sena, tam priešinasi visomis išgalėmis. Tik progresas yra nesustabdomas. Nesustabdoma ir sporto šakų kaita. Senosios sporto šakos, turinčios gilias tradicijas, stengiasi ir toliau tokiomis išlikti. Naujosios sporto šakos, kurios savo amžių skaičiuoja dešimtmečiais ar mažiau, yra labai aktyvios, greitai keičiasi, ieško vis naujų formų. Jos yra labai šiuolaikiškos ir populiarios, turi daug pasekėjų visame pasaulyje. Tarp tokių fitnesas bei kultūrizmas. Nors šie sporto šakų pavadinimai gana nauji, tačiau ištakos siekia 1898 metus. Tais lemtingais 1898 metais Rusijoje ir Anglijoje imta rengti reguliarius kultūrizmo turnyrus, o Anglijoje pradėtas leisti it iki šiol leidžiamas kultūrizmo žurnalas „Health & Strength“.

Kur mes einame?

2008nm.jpg

2008-02-01

VIENINTELĖ PASAULYJE OFICIALIAI REGISTRUOTA FEDERACIJA
Vienijančios 89 šalių nacionalines federacijas atstovaujančias visus kontinentus, WFF (World Fitness Federation) ir WBBF (World Bodybuilding Federation) šiandien yra vienintėlės pasaulyje oficialiai registruotos tarptautinės visuomeninės nesiekiančios pelno kultūrizmo ir fitneso sporto federacijos.

2007 TARPTAUTINIS WFF-WBBF KONGRESAS. Praha, spalis

2009pragu39m_204.jpg

2007-10-24

Prahoje įvyko tarptautinis WFF-WBBF kongresas, kuriame dalyvavo Vykdomosios tarybos nariai ir įvairių šalių nacionalinių federacijų prezidentai.

2007 WFF-International, Graz, Austria

2007-10-02

Paskutinėmis rugsėjo dieniomis Grace (Austrija) vyko tarptautinis fitneso turnyras.

2007 World Fitness Federation. Einamieji darbai

wffaustria.jpg

2007-09-16

Šiandien WFF (World Fitness Federation) yra vienintelė oficialiai registruota tarptautinė nesiekianti pelno visuomeninė sporto organizacija (kalbame apie fitnesą ir kultūrizmą).

Siekdama olimpinio pripažinimo tarptautinė WFF federacija rugpjūčio mėnesį pasirašė bendradarbiavimo sutartį su pasauline anti-dopingo agentūra WADA. 
Vienydama 89 šalių narius, atstovaujančius visus kontinentus, WFF šiais metais organizuoja per 50 tarptautinių renginių.

2007 WFF-WBBF TARPTAUTINIS KONGRESAS

2007-07-11

Rugpjūčio mėnesį Palangoje vyko tarptautinis WFF (World Fitness Federation)  ir WBBF (World Body Building Federation) kongresas.

Šiuo metu WFF-WBBF nariais yra 87 šalių federacijos bei asociacijos, kurios atstovauja visus kontinentus.